Już od dzisiaj wszystkie badania potrzebne do sprawdzenia twojego stanu zdrowia przed rozpoczęciem diety wykona dla nas sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka. Na pierwszej wizycie dostaniesz skierowanie z wyszczególnionymi dla Ciebie badaniami w zdecydowanie korzystniejszych cenach. Udasz się do jednego z licznych punktów pobrań na terenie Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Oświęcimia, Cieszyna, Kęt, Pszczyny czy innych miejscowości a swój wynik sprawdzisz w systemie już zwykle tego samego dnia.

W ofercie znajdują się również dedykowane pakiety badań w bardzo korzystnych cenach, np. pakiet dla kobiety planującej ciążę, pakiet dla kobiety dojrzałej, pakiet sercowy czy pakiet reumatologiczny

Laboratorium wykonuje również kompleksową diagnostykę nietolerancji pokarmowych a także badania genetyczne badające genom pod kątem występowania genów otyłości i zaburzeń metabolicznych czy też genów odpowiadających za zaburzenia metabolizmu witamin i antyoksydantów lub genów odpowiadających za nietolerancję niektórych składników pokarmowych.